Среда, 28 Сентябрь 2016 05:47

Особливості опалювального сезону 2016

Сьогодні розпочав свою роботу форум міст Одеської області на тему: «Особливості опалювального сезону 2016: як подолати високі тарифи? Розбудова системної підтримки енергоефективних заходів для фінансової стабільності міста». Відкрили засідання заступник голови Юрій Дімчогло, керівник проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) «Енергоефективність у житловому секторі України» Софія Лінн та директор Бюро регіонального розвитку Одеської області Антон Яроцький.

Представники проекту готові надати підтримку Одеській області у напрямку підвищення енергоефективності багатоквартирного житлового фонду. Зокрема, доопрацювання існуючої програми Енергоефективності Одеської області на 2015-2016 роки, спираючись на кращі українські та міжнародні практики, юридичний та інформаційна підтримка, розробка маркетингових матеріалів, допомога в організації та проведенні інформаційно-навчальних заходів для мешканців.

Під час підготовки до форуму голова обласної ради Анатолій Урбанський висловив переконання, що реформа у галузі ЖКГ є вкрай актуальною сьогодні: «На території області діє програма енергоефективності, в рамках якої проводиться переобладнання житлових будинків у Балті, Подільську, Южному, Теплодарі, Чорноморську та Ізмаїлі. Адже з досвіду багатьох європейських країн ми бачимо, що саме комплексна модернізація існуючого житлового фонду здатна кардинально вплинути на скорочення споживання енергоресурсів».

DSC_5214 DSC_5224 DSC_5227 DSC_5228 DSC_5231DSC_5216

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход