Четверг, 25 Август 2016 12:29

Зустріч Анатолія Урбанського з латвійською делегацією

Голова обласної ради Анатолій Урбанський провів зустріч з представниками Латвійської Республіки. Делегація прибула до Одеси з метою обміну досвідом, до складу якої увійшли  заступник держсекретаря з питань регіонального розвитку Айварс Драудиниш, заступник директора Департаменту самоврядування Арніс Шултс та експерти Департаменту самоврядування Міністерства охорони зовнішнього середовища та регіонального розвитку Латвійської республіки.

«Процес об’єднання територіальних громад в Україні дуже схожий з латвійським. Люди були проти впровадження змін. Вони боялися втратити робочі місця та не могли зрозуміти принцип роботи нової влади. Проте згодом латвійці кардинально змінили свої погляди, адже нова реформа допомогла взяти участь у європейських програмах та залучити додаткові інвестиції»,  – розповів пан Айварс Драудиниш.

Далі присутні обмінялися думками щодо конкретних шляхів співпраці у питаннях реалізації адміністративно-територіальної реформи і децентралізації влади на Одещині.

«Будь-які зміни – це завжди непросто. В свою чергу обласна рада налаштована на конструктивний підхід до вирішення поставлених завдань. Переконаний, що громади у співпраці з латвійськими експертами стануть взірцями для наслідування для тих, хто має сумніви щодо об’єднання», – зауважив Анатолій Урбанський.

photo_2016-08-25_13-49-52 photo_2016-08-25_13-49-59 photo_2016-08-25_13-50-22 photo_2016-08-25_13-50-35

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход