Четверг, 28 Январь 2016 07:04

Кличко визнав, що результатів боротьби з корупцією немає

Мер Києва Віталій Кличко визнає, що результатів боротьби з корупцією у Києві немає, оскільки жоден правопорушник з тих, хто розбазарював бюджетні кошти, досі не покараний, передає «Українська правда. Київ».Він зазначив, що станом на середину січня за матеріалами аудитів, проведених КМДА, порушено 82 кримінальних провадження на загальну суму втрат 396 мільйонів гривень.

Підготовлено 12 повідомлень про підозру, 4 осіб оголошено в розшук, по 5-ти кримінальних провадженнях обвинувальні акти передані до суду, закрито 5 кримінальних проваджень.

"Я звертаюсь до прокуратури і хочу підкреслити: жоден правопорушник з тих, хто розбазарював бюджетні кошти, досі не покараний!", - підкреслив Кличко.

Мер столиці додав, що правоохоронці не захищають комунальників Києва під час демонтажу незаконних МАФів, реклами чи будівництв.

Кличко підкреслив, що патрульна поліція столиці не бореться з паркуванням на узбіччях і тротуарах.

"Скільки ми провели нарад, зустрічей з патрульною поліцією?  Авто як стояли у непризначених для цього місцях, так в основному і стоять", - сказав мер Києва.

Він закликав правоохоронців не створювати ілюзію роботи і змін, а робити конкретні справи.

http://kyiv.comments.ua/news/2016/01/28/084629.html

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход