Четверг, 28 Январь 2016 07:01

Україна зібрала Радбез ООН, щоб обговорити останні заяви Путіна

Українська делегація в Організації Об'єднаних Націй ініціювала обговорення в Раді Безпеки останніх висловлювань президента Росії Володимира Путіна щодо Донбасу та історії СРСР, які ставлять під сумнів кордони України.

Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою Міністерства закордонних справ України.

Як зазначили в українському зовнішньополітичному відомстві, у ході обговорень представник України Володимир Єльченко наголосив на неприпустимості спроб вищого керівництва Росії переписати історію, піддаючи сумніву територіальну цілісність, суверенітет та політичну незалежність України.

За словами Єльченка, висловлювання Путіна порушили низку базових міжнародних документів, зокрема Статут ООН та Гельсінкський Заключний акт Наради з безпеки і співробітництва в Європі 1975 року.

Як зазначили у МЗС, у зв'язку із цим Україна закликала всіх підписантів Будапештського меморандуму, у тому числі і Росію, невідкладно провести консультації щодо відвертих зазіхань на існуючі кордони України.

Нагадаємо, минулого тижня російський президент назвав передачу Донбасу Україні у 1920-их роках "маячнею".

Джерело: Телеканал новин "24"
logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход