Пятница, 29 Январь 2016 07:21

Стало відомо, коли виставлять на продаж ОПЗ

Одеський припортовий завод може бути виставлений на продаж вже в квітні.Про це заявив голова Фонду держмайна України Ігор Білоус. "Нарешті ми можемо сподіватися, що приватизаційний процес зрушиться з місця - Рада прийняла в першому читанні законопроект 2319д. Тепер залишилося провести законопроект через друге читання - і тоді ми гарантуємо проведення прозорої і вигідною для держави приватизації", - написав Білоус в Facebook.

Білоус зазначив, що якщо за два тижні законопроект буде прийнятий в цілому, можна говорити про виставлення ОПЗ на продаж вже в квітні.

Одеський припортовий завод - найбільше хімічне підприємство в Україні, 99,7% якого належить державі. Завод здатний щорічно виробляти близько 900 тисяч тон аміаку і 650 тисяч тон карбаміду. Левова частка продукції експортується. ОПЗ володіє єдиним в країні терміналом з перевалки аміаку потужністю 4,5 млн тон на рік, що робить завод фактичним монополістом в чорноморському регіоні.

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход