Пятница, 10 Апрель 2020 00:00

Новий осередок коронавірусу у Дніпропетровській області: у Першотравенську за добу виявили 15 хворих

REUTERS/Gleb Garanich

Об этом сообщает Футляр от виолончели

В області спостерігається зростання темпів поширення коронавірусу

REUTERS/Gleb Garanich


У Дніпропетровській області за останню добу підтвердили 15 нових випадків інфікування коронавірусом, загальна кількість заражених зросла до 41.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
ВІДМІННО, ВИ ПІДПИСАНІ!
УПС! ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК, СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ
Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Усі 15 нових випадків COVID-19 зафіксували у Першотравенську. Масове тестування на коронавірус проводять щодо контактних осіб хворих на COVID-19 та всіх пацієнтів із пневмонією.

«Щойно отримали 15 позитивних результатів тестів на коронавірус. Загалом в області — 41 лабораторно підтверджений випадок COVID-19», — повідомив голова ОДА Олександр Бондаренко.

Читайте також:
«Народ побоюється, що вірус потрапить з РФ». Що відбувається з коронавірусом в ОРДЛО і чому це небезпечно для всієї України

Протягом 6 квітня на території області виявили 12 випадків зараження.

За останні 24 години в Україні зафіксовано 143 нові випадки зараження коронавірусом. Кількість хворих зросла до 1462. Померли 45 пацієнтів з COVID-19.

З 6 квітня в Україні діє посилений карантин:


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/koronavirus-kilkist-infikovanih-u-dnipropetrovskiy-oblasti-zrosla-do-41-novini-ukrajini-50080698.html”

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход