Понедельник, 20 Январь 2020 00:00

Зеленський відвідає форум у Давосі – планує виступ і низку зустрічей


22 січня президент України Володимир Зеленський здійснить робочий візит до Швейцарії для участі у щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ).

Про це повідомляє пресслужба ОПУ.

Програмою візиту передбачено виступ голови держави під час Давоського форуму, йдеться у повідомленні.

"Крім того, заплановано низку зустрічей з лідерами іноземних держав, представниками бізнесу та міжнародних фінансових організацій", — зазначили в ОПУ.

Всесвітній економічний форум запланований у швейцарському Давосі 21-24 січня.

Раніше стало відомо, що від України на форумі зареєструвалося шестеро учасників: президент України Володимир Зеленський, міністр закордонних справ Вадим Пристайко, олігарх Віктор Пінчук, який щорічно організовує Український сніданок в Давосі, нардеп від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський, генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко і Дарія Каленюк, виконавчий директор громадської організації "Центр протидії корупції".

"Європейська правда"


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/20/7237860/”

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход