Суббота, 18 Январь 2020 00:00

Високопосадовець ДСНС погоджував документи за винагороду


Заступник начальника управління департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС брав хабарі за погодження документації "в сліпу". Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ.

Чиновник наказав підлеглому підписати акти введення в експлуатацію систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення на об’єктах паливно-енергетичного комплексу в одній з областей.

При цьому погодження відбувалося без виїзду та перевірки їх працездатності. За таку "лояльність" керівник отримав 66 тис.₴

Відсутність контролю та вчасного реагування на можливе виникнення надзвичайних ситуацій на вказаних об’єктах могло призвести до катастрофічних наслідків, які несуть пряму загрозу життю і здоров’ю людей.

Двом службовим особам ДСНС України, у тому числі заступнику начальника управління, повідомлено про підозри у вчиненні злочинів. Триває перевірка інформації щодо інших 68-ми аналогічних зловживань чиновників.


Джерело статті: “http://resonance.ua/visokoposadovec-dsns-pogodzhuvav-do/”

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход