Воскресенье, 10 Ноябрь 2019 00:00

Чернівчани просять скасувати рішення щодо будівництва каплиці на площі Пресвятої Марії

Менш ніж за добу відповідна електронна петиція набрала 222 голоси з 250 потрібних На сайті Чернівецької міської ради з’явилася електронна петиція з проханням скасування рішення щодо будівництва каплиці (церкви) посеред площі Пресвятої Марії.

Враховуючи розміри в 170 кв. не важко зрозуміти, що дана каплиця (церква) займе ввесь центр площі, де постійно відпочивають туристи, мешканці міста, бігають та катаються дітки, адже в даному районі не так багато зон відпочинку, а при побудові даної споруди навряд така можливість буде.

Саме тому пропоную відмінити дане рішення та накласти заборону на здійснення будь-якої нової забудови на площі.


Менш ніж за добу відповідна електронна петиція набрала 222 голоси з 250 потрібних.

Нагадаємо, що згідно з рішенням Чернівецької міської ради передбачається надання Чернівецькій єпархії Православної церкви України, яка зареєстрована на вулиці Заньковецької, 22, дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 170 кв. м для будівництва та обслуговування культової будівництва та обслуговування культової будівлі – пам’ятної каплиці Успіння Пресвятої Богородиці на площі Пресвятої Марії. фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/11/09/chernivchany-prosiat-skasuvaty-rishennia-shchodo-budivnytstva-kaplytsi-na-ploshchi-presviatoi-marii.html” Об этом сообщает tp044.in.ua со ссылкой на СМИ.

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход