Суббота, 19 Октябрь 2019 00:00

Гвоздик розповів про відносини з дружиною


Український боксер Олександр Гвоздик, напередодні бою з Артуром Бетербієвим, розповів про ставлення дружини до спортивного графіка

Про це повідомляє Luckypunch.net. Об этом сообщает charter97.in.ua со ссылкой на СМИ.

Український боксер Олександр Гвоздик напередодні об’єднавчого поєдинку проти чемпіона IBF (Міжнародна боксерська федерація), в напівважкій вазі (до 76,2 кг), Артура Бетербієва, розповів про стосунки поза рингом, зокрема про дружину.

"Особисто вона на боях не присутня. Втім, вже звикла до такого нашого боксерському стилю життя. Вона всі бої дивиться, ми з нею розмовляємо про це. Якщо чесно, я не дуже люблю обговорювати боксерську тему з дружиною. Однак, потрібно визнати, що за 15 років вона вже навчилася правильно визначати, і часто дає хороші поради", — зізнався боксер.

Бій Гвоздик — Бетербієв відбудеться в ніч з 18-го на 19 жовтня, в Філадельфії.

  • 18 жовтня відомий український боксер Олександр Усик поділився очікуваннями перед боєм Гвоздик — Бетербієв.
  • Нагадаємо, 16 жовтня Олександр Гвоздик поділився очікуваннями від бою за титули чемпіона світу WBC та IBF проти росіянина Артура Бетербієва.
  • 17 жовтня Олександр Гвоздик та Артур Бетербієв провели традиційну дуель поглядів напередодні бою за чемпіонські титули WBC та IBF у напівважкій вазі.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/18/gvozdyk_rozpoviv_pro_vidnosyny_z_druzhynoyu”

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход