Вторник, 08 Октябрь 2019 00:00

На парламентських виборах у Португалії перемагають соціалісти


За прогнозами, на парламентських виборах у Португалії впевнено перемагає лівоцентристська Соціалістична партія, яку очолює чинний прем’єр країни Антоніу Кошта

Про це повідомляє Deutsche Welle. Об этом сообщает kiev-v.in.ua со ссылкой на СМИ.

"На парламентських виборах у Португалії, які відбулися у неділю, 6 жовтня, впевнено перемагає Соціалістична партія прем’єр-міністра Антоніу Кошти. За прогнозом телеканалу S.I.C., що базується на даних екзит-полу, соціалісти набирають від 36 до 40 % голосів, опозиційна Соціал-демократична партія може отримати від 24 до 28 %, Лівий блок — від 9 до 12 % голосів, комуністи — від 5 до 7 %, а християнські демократи — від 2,4 до 5 %. Явка на виборах становила 48,5 — 52,5 %, що є рекордно низьким показником, зазначає агенція АР", — йдеться у повідомленні.

Прогноз державного телеканалу RTP дає Соціалістичній партії від 34 до 39 %. Як зазначає агентство dpa, соціалістам, вочевидь, не вдасться здобути абсолютної більшості — поки вони претендують на від 104-ох до 112 мандатів у 230-місному парламенті. У попередньому скликанні вони мали 86 місць. Соціалісти чотири роки тому сформували уряд меншості за підтримки комуністів та Лівого блоку.

Раніше опитування свідчили, що Соціалістичну партію нинішнього прем’єр-міністра країни Антоніу Кошти були готові підтримати близько 38 % виборців.

  • Останніми роками уряд Португалії, яка пережила серйозну економічну кризу, дотримувався політики заощадження. Однак згодом Антоніу Кошта почав збільшувати соціальні та інші видатки. Завдяки туризму економічне становище країни також покращується.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/na_parlamentskykh_vyborakh_u_portugaliyi_peremagayut_socialisty”

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход