Вторник, 08 Октябрь 2019 00:00

Вертикальний електричний літак презентували у США (відео)

Літак здатний розвивати швидкість до 322 км/год і пролетіти 88,5 км.

У США компанія Kitty Hawk презентувала новий електричний літак Heaviside (HVSD), який здатний здійснювати вертикальний зліт, передають Патріоти України з посиланням на Aviation Today. Об этом сообщает tushenka.in.ua со ссылкой на СМИ.

Повідомляється, що літак HVSD здатний вмістити лише однієї людини. Він в три рази легше, ніж легкомоторний літак. Літак працює на шести пропеллерах і шести електричних двигунах. Электросамолет здатний розвивати швидкість до 322 км/год і пролетіти 88,5 км Максимальна висота польоту складає 183 м. Також Heaviside володіє низьким рівнем шуму, який в сто разів нижче звичайного вертольота.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vertykalnyi-elektrychnyi-litak-prezentuvaly-u-ssha-video-298377.html”

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход