Вторник, 30 Июнь 2020 00:00

Страшно було навіть підійти: на пляжі виявили медузу "рекордних" розмірів, фото

У Британії п’ятирічна дівчинка виявила на пляжі медузу величезних розмірів, до якої навіть страшно було підійти.

Об этом сообщает Московский репортер


Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на Daily Mail.


Дівчинка гуляла з батьком, побачила на піску велику тінь і побігла подивитися на неї. Виявилося, що на пляж хвилями винесло величезну двометрову ціаную. Цей вид медуз вважається найбільшим у світі.


Відзначається, що чоловік боявся підпускати дочку близько до отруйної медузи, але та попросила його зробити фото на пам’ять.


"Всі, кому я показував знімок, були в шоці. Сподіваюся, Ерін запам’ятає цей день надовго", — сказав він.Як відомо, ціанеї в літній період мешкають у водах Великої Британії і виростають до двох з половиною метрів у довжину.


Нагадаємо, на курорті Бердянськ (Запорізька область) медузи-гіганти почали "атакувати" відпочиваючих.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-06-30/strashno-byilo-daje-podoyti-na-plyaje-obnarujili-meduzu-rekordnyih-razmerov-foto/201882”

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход