Среда, 27 Январь 2016 15:12

Суд заарештував рахунки «Укрнафти» в «Приватбанку»

Державна виконавча служба заарештувала в «ПриватБанку» понад 600 рахунків ПАТ «Укрнафта» для стягнення боргу на загальну суму понад 4 млн гривень на користь ТОВ «Інтербізнесконсалт». Про це свідчать документи ДВС від 18 і 24 листопада 2015 року, повідомляє «Інтерфакс-Україна». Провадження ДВС здійснюється на підставі рішення Господарського суду Києва про стягнення боргу на користь «Інтербізнесконсалт».

У той же час, як йдеться у листі «Міжнародного комітету захисту прав людини» на адресу президента і прем’єра країни, Приватбанк не став списувати кошти з арештованих рахунків за платіжними дорученнями ДВС. Замість цього «Укрнафта» відкрила в банку нові рахунки і здійснює діяльність вже з їх допомогою.

 

Як повідомляють в «Міжнародному комітеті захисту прав людини», посадові особи «Укрнафти» намагаються чинити тиск на працівників ДВС.

 

«Позивач вказує, що представники «Укрнафти» чинять тиск на співробітників департаменту ДВС. Так, 11 грудня 2015 група осіб, очолювана директором юрдепартаменту «Укрнафти» Карташовим В.В. та представником «Укрнафти» Сєровим Є.І. (перекладач глави компанії Марка Роллінса - ред.), увірвалася в приміщення управління ДВС по вул. Виборзька, 32 і, погрожуючи керівництву, вимагала, щоб останні ухвалювали незаконні рішення. Всі обставини зафіксовані відеоспостереженням», — йдеться в листі керівництву країни.

 

Читайте также: Парадокс "Укрнафты": почему компания с долгами в 10,2 миллиарда чувствует себя спокойно

Зазначимо, що заборгованість «Укрнафти» перед державним бюджетом по сплаті податків і зборів складає 10,2 млрд гривень.

 

Нагадаємо, що наприкінці вересня головою правління «Укрнафти» з метою виведення компанії з-під контролю групи «Приват» призначили Марка Роллінса.

 

Через кілька днів після цього «Укрнафта» переказала до держбюджету 632,3 млн грн дивідендів за 2014 рік. При цьому виплата дивідендів з прибутку, отриманого у 2011-2013 роках, у розмірі 1,8 млрд гривень затягувалася.

 

30 листопада суд визнав незаконною відмову «Укрнафти» платити дивіденди за 2011-2013 роки.

 

30 грудня стало відомо, що «Укрнафта» погасила борг перед державою за дивідендами.

 

http://zaxid.net/

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход