Суббота, 06 Июнь 2020 00:00

Кличку підняли зарплату: названо нову суму

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про збільшення посадового окладу мера Києва Віталія Кличка, який також є головою Київської міської державної адміністрації.

Об этом сообщает База компромата

Його заробітна плата піднялась із 17,76 тис. грн до 19,36 тис.₴ Про це йдеться у постанові уряду №441 від 3 червня, опублікованій на офіційному сайті.

Кличку підняли зарплату. Ілюстрація

Кличку підняли зарплату. Ілюстрація

Водночас зростання окладів також торкнулося й інших чиновників. Зокрема, це:

  • перші заступники та секретар Київради – з 15,54 тис. грн до 16,94 тис. грн;


  • заступники голів місцевих адміністрацій – з 13,88 тис. грн до 15,125 тис. грн;


  • директори департаментів у місцевих адміністраціях – з 8,2-7,5 тис. грн до 8,8-8 тис. грн (залежно від групи міст);


  • голови райрад – з 14,27 тис. грн до 15,52 тис. грн;


  • міські, сільські та селищні голови – з 9,5-15,54 тис. грн до 11,5-16,94 тис. грн (залежно від групи міст).


Також уряд рекомендував керівникам органів місцевого самоврядування здійснювати виконання цієї постанови виключно в межах фондів заробітної плати, передбачених у кошторисах відповідних органів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, партія "Європейська солідарність" заявила, що готова висунути Кличка кандидатом на майбутніх виборах київського міського голови. Він відреагував на пропозицію і сказав, що піде в очільники столиці від політсили "УДАР", лідером якої є.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Новини Києва та Київської області" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/politics/klichko-pidnyali-zarplatu-nazvano-novu-sumu.htm”

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход