Четверг, 28 Январь 2016 09:01

Интернет «взорвало» объявление о продаже животн ого Автор См

Пользователей интернет покорило смешное объявление, распространенное в соцсетях, о продаже шиншиллы. Как передает news-for.me, политолог Роман Давиденко выложил собственную курьезную находку на Фейсбук.«Наткнулся на объявление, типа «куплю-продам», раздел — «Продажа животных». Громко не смеяться, — время позднее, дети спят!» — написал политолог.

Текст объявления звучит так:
«Шукаю нещасного смертника, який купить диявольського звіра. Людям з хворою психікою і проблемами з серцем не раджу купляти. Коротко: шиншила, 4 місяці. їсть майже всьо, в тому числі навушники, зарядні , різні документи (ублюдок мені паспорт погриз) , відкликається на Патрік (як коли, в більшості рубає лебідя шо не чує, і лапає сигнал з комосу), має прикольну шерсть. Дуже любить стрибати і високо. Ше не було чогось такого, на шо той альпініст хвостатий не видерся.На перший погляд ніби то вдає з себе що безобідна тваринка. Жує травичку, п»є водичку і спить. Я тоже так думав, та то не так. Коли настає ніч, складається враження шо в нього вселяється бєс. Починає видавати невідомі науці звуки, в клітці робиться таке, ніби то там заперли медведя. По очах видно шо він не любить життя , вас , і усьо святе в цьому білому світі. Пальці в клітку не пхати, кусає дай дорогу. Випускати з клітки погана ідея. Особливо на ніч, любить спати на голові (після першого такого випадку, регулярно п»ю барбовал), або бігати під ковдрою в пошуках….навіть не знаю в пошуках чого . Одним словом проблеми з нервами в вас появляться…Тепер про хороше. Три місяці пекла я пережив, якшо його купите , я буду далі жити спокійно. Після продажі відповідальність за ваше здоров»я і спалені нерви на себе не беру. Назад незаберу ні за які гроші, видаляю сторінку і виїжджаю з країни, робіть з ним шо хочите.І хай береже вас Бог. Якшо найдеться сміливець, то ціна питання 200 UAH. Олег Мищишин».

Согласитесь, хоть и непонятно на каком языке написано объявление, однако вызывает, как минимум улыбку. За несколько дней данный пост набрал около 10000 тыс. лайков и около 3000 тыс. репостов.

http://funnymir.net/internet-vzorvalo-obyavlenie-o-prodazhe-zhivotnogo/

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход