Четверг, 28 Январь 2016 07:34

Де Брюйне може пропустити навіть Євро-2016

Хавбек "Ман Сіті" Кевін Де Брюйне може вже не зіграти у нинішньому сезоні через травму, отриману у матчі Кубка англійської ліги проти "Евертона".Існує підозра, що 24-річний бельгієць серйозно пошкодив хрестоподібні зв'язки коліна. Якщо цей діагноз підтвердиться, то Де Брюйне пропустить не лише другу частину сезону, але й ризикує не зіграти на Євро-2016.

Втім, наставник "Ман Сіті" Мануель Пеллегріні дивиться на травму бельгійця більше оптимістично і сподівається, що він пошкодив медіальні зв'язки, а це залишить його поза грою на значно коротший термін.

"Я сподіваюся, що Де Брюйне не вибув до кінця сезону. На перший погляд схоже, що це медіальні зв'язки, а не хрестоподібні. Поглянемо, що покаже сьогоднішнє медичне обстеження", - цитує Manchester evening news Пеллегріні.

http://football24.ua/home/showSingleNews.do?de_bryuyne_mozhe_propustiti_navit_yevro2016&objectId=300150

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход