Пятница, 11 Март 2016 11:20

Туреччина може отримати безвізовий режим з ЄС у червні

Туреччина погодилася приймати назад біженців, які потрапили до ЄС, за умови запровадження безвізового режиму у червні та прискоренні вступу до Євросоюзу.

Євросоюз

Євросоюз

dt.ua

Про це повідомляє Euronews.

На саміті ЄС-Туреччина у Брюсселі обговорювалися проблеми біженців, зокрема, Євросоюз може збільшити фінансову допомогу Туреччині з 3 до 6 млрд євро, якщо ця країна прийматиме назад усіх нелегальних мігрантів, які дісталися берегів Греції з турецької території.

Також Туреччина заявила, що прийматиме біженців за умови скорішого запровадження безвізового режиму у ЄС для турецьких громадян не в жовтні, як планувалося, а в червні.Окрім цього країна прагне прискорити переговори про вступ до Євросоюзу.

"Сама зустріч показує, наскільки незамінними є Туреччина для ЄС і ЄС для Туреччини. Ми маємо багато проблем, єдиний спосіб відповісти на ці виклики – це виявити солідарність. Я впевнений, що ці проблеми буде вирішено через нашу співпрацю, і Туреччина готова співпрацювати з ЄС, Туреччина також готова стати членом Євросоюзу", – заявив турецький прем‘єр-міністр Ахмет Давутоглу.

Нагадаємо, у лютому Туреччина вимагала в міжнародної спільноти збільшити фінансову допомогу, інакше погрожувала знову відкрити біженцям шлях до ЄС.

http://varianty.lviv.ua/33171-turechchyna-mozhe-otrymaty-bezvizovyi-rezhym-z-yes-u-chervni

logo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход