Среда, 06 Июль 2016 05:47

Виділено кошти на ремонт Вилківського будинку культури

Виділено кошти на  Вилківського будинку
Депутатський корпус обласної ради ухвалив рішення щодо включення Вилківського будинку культури до переліку об’єктів соціальної інфраструктури, які підлягають і реконструкції. Згідно із внесеними змінами до обласного бюджету на 2016 рік на капітальний ремонт будинку культури передбачено 1 мільйон гривень.

Через аварійний стан будинку культури, в ньому неможливо провести жодного заходу. Однією з основних проблем є дах, який знаходиться в аварійному стані з 2013 року. Також необхідно зміцнювати несучі балки, реставрувати ділянки стін і стелі, які обвалилися. Вимагає заміни і прогнила від води підлога.

«Наразі оголошено тендер, я думаю, що вже найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи», – розповів голова Матвей Іванов.

Слід зазначити, що будівля Вилківського будинку культури є пам’ятником архітектури, побудована у 1961 році.

«Усі ми хочемо пишатися не тільки «славним минулим», а й сьогоденними здобутками і переконливими перспективами в майбутньому. У цьому контексті роль культури не можна переоцінити, оскільки саме вона формує нашу свідомість і є одним із стратегічних інструментів творення нашого майбутнього», – зазначив Анатолій Урбанський.

_MG_0027_новый размер _MG_0017_новый размер _MG_0024_новый размер _MG_9952_новый размер _MG_9962_новый размерТеги: кошти, будинку, Вилківського, Виділено, культури, ремонт.


Теги: кошти, будинку, Виділено, Вилківського, культури, ремонт.

Медиаlogo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход