Понедельник, 04 Июль 2016 12:17

Святкування Дня Військово-морських сил України

 Дня -<a href=морських сил " width="100%">
Одеса відзначила День -морських сил України. З цього приводу на морському вокзалі пройшли урочисті заходи.

Як відомо, Президент України Петро Порошенко підписав указ про перенесення свята ВМС з останньої неділі липня на перше. Відтепер День -морських сил Збройних сил України і День працівників морського і річкового флоту відзначається одночасно.

У святкуванні взяли участь представники керівництва міста та області, представники ветеранських організацій і структур. Серед почесних гостей був Президент України Петро Порошенко.

Урочистості відкрилися підняттям прапорів на бойових кораблях, після цього високі гості вийшли в море на покладання вінків. Далі відбувся парад військової техніки та вищий пілотаж.

Від імені голови обласної ради Анатолія Урбанського успіхів морякам побажав його заступник Юрій Дімчогло. За його словами, той факт, що Одеса стала головною базою ВМС, – велика честь для всіх жителів регіону.

photo_2016-07-04_10-56-51 photo_2016-07-04_10-56-54 photo_2016-07-04_10-56-56 photo_2016-07-04_10-56-58Теги: Святкування, Військово, морських, України.


Теги: Військово, України, морських, Святкування.


Теги: України, Святкування, Військово, морських.


Теги: Святкування, морських, України, Військово.


Теги: Святкування, морських, Військово, України.


Теги: Військово, України, морських, Святкування.


Теги: Святкування, морських, України, Військово.

Медиаlogo

«VS media UA» - молодая команда журналистов, которая генерирует Украинские и Зарубежные новости. Мы стараемся собрать как можно ценной информации и сообщить ее Вам!

Если вы хотите помочь развитию проекта «VS media UA», напишите письмо на почту указанную ниже. Если Вы хотите разместить рекламный материал на страницах «VS media UA», пишите на указанный почтовый ящик

Вход